قوانین و شرایط آی هیتز

کاربران گرامی ، ما می خواهیم به کمک شما آی هیتز را محیطی مستقل و اصولی برای تبلیغات فراهم آوریم و این نیازمند کمک شماست که با رعایت قوانین به ما کمک کنید تا بهترین سرویس ها را در آی هیتز در اختیار شما قرار دهیم

1- از پذیرش سایت هایی که دسترسی به آنها مسدود شده و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و فروش اکانت های عبور از فیلترینگ بشدت معذوریم و در صورتی که بدون توجه به قوانین، اقدام به پرداخت آنلاین و ثبت سایت نمائید، هزینه شما به هیچ وجه عودت داده نخواهد شد.

2- حجم سایت ها بایستی کم باشد و فقط شامل یک صفحه خالی که حداکثر یک کد آمارگیر در صفحه قرار داده شود. بهتر است برای دریافت بازدید صفحه ای را به عنوان سایت درج کنید که مدت زمان بازدید از آن موثر باشد . در غیر این صورت وبسایت مورد نظر تایید نخواهد شد و در صورت تکرار، حساب کاربری شما غیرفعال شده و مبلغ واریزی شما عودت داده نخواهد شد.

3- در صورتی که در وبسایت شما در زمان ثبت، دو مورد بالا رعایت شود و بعدا تغییراتی در آن داده شود، حساب کاربری شما غیرفعال شده و هیچ مبلغی برگشت داده نخواهد شد.

4- از خدمت رسانی به سایت های دانلود فیلم، موزیک و سریال های غیر مجاز و فروشگاه های محصولات غیر مجاز معذوریم.

5- بدلیل سیاست های کلی آی هیتز ، وبسایت هایی که به هر نحوی فعالیت آنها مشابه فعالیت سایت ماست نمیتوانند از خدمات ما بهره ببرند .

6- در وبسایت های خود از کد های پاپ آپ و Iframe استفاده نکنید چرا که سیستم بصورت اتوماتیک دارای ماژول شناسایی این وب سایت هاست و در صورت وجود هرگونه دستورات انتقال URL ویا کد های Iframe سایت شما به عنوان یک سایت غیرمجاز تلقی می شود و امکان ثبت مجدد آن وجود نخواهد داشت .

7- مبالغ پرداخت شده برای بازدید از وبسایت ها بدلیل آنکه به کاربرانی تعلق خواهد گرفت که از آی هیتز کسب درآمد می کنند قابل بازگشت به سفارش دهنده نمی باشد بنابراین لازم است قبل از سفارش بازدید غیر رایگان ، از سفارش خود اطمینان حاصل نمایید

8- سایت دارای محتویات مغایر با قوانین کشور و فهرست مصادیق محتوای مجرمانه نباشد.

9- اگر فقط از کد پاپ آپ ما استفاده کنید و الکسای زیر 2 هزار ایران دارید می توانید عضو ناشران طلایی شویدو درآمد خود را افزایش دهید

10- سایتهای چت روم و شبکه اجتماعی به عنوان نمایش دهنده تایید نمی شوند.

ما خوشحال می شویم اگر نظرات شما را بدانیم و یا به سوالات شما پاسخ بدهیم

برای دیگر موارد لازم است ابتدا به قسمت سوالات متداول مراجعه کرده و درصورتی که سوال شما پاسخی نداشته باشید می توانید از قسمت پشتیبانی سایت با ما در تماس باشید .

iHitz - افزایش بازدید و تبادل ترافیک